FORGOT YOUR DETAILS?

مقدمه

شرکت رامشین ترد از سال ۱۳۸۵ با هدف تامین محصولات پودری کارخانجات مواد غذایی و با تمرکز بر تولید انواع پودر سوخاری جهت مصارف صنعتی فعالیت خود را در شهرک صنعتی شکوهیه با ۱۵ پرسنل و با برند تجاری توتام آغاز نمود. با لطف خداوند و استقبال بینظیر کارخانجات از محصولات این شرکت، امروز بیش از ۳۰ محصول مختلف در این واحد توليد می شود که حدود ۸۰ نفر را بطور مستقیم مشغول به کار نموده است.

برند تام توز- با گسترده شدن تنوع محصولات و همچنین استقبال اصناف از محصولات اين شرکت، با هدف تامین مواد اوليه اصناف، رستوران ها، فست فودها و هتل ها برند دوم شرکت يعنی تام توز جهت پاسخ به اين نیاز درنظر گرفته شد.

کیفیت

جهت اطمینان از کیفیت محصولات توليدی، کلیه مراحل توليد از تهيه مواد اوليه تا انبار محصول نهایی همگی تحت نظارت مسئولين فنی و کارشناسان مجرب ايمنی و صنايع غذايي بوده به نحوی که کلیه محصولات قبل از ارسال در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گرفته و تنها پس از تایید کیفیت از نظر فاکتورهای میکروبی، شیمیایی و فیزیکی اجازه ارسال به مشتری را خواهند داشت.

تولید

کلیه محصولات اين شرکت ( صنفی و صنعتی) با استفاده از دقيق ترین و به روزترین فرمولاسیون های دنیا و با همکاری کارشناسان اروپایی توليد می شود. لازم به ذکرست خطوط مختلف تولید این شرکت شامل خطوط اکستروژن، آسیاب، غربال، محصولات پودری، بسته بندی و ... همگی از جدیدترین و به روزترین ماشین آلات بهره برده و کلیه مراحل بدون دخالت دست و با اتوماسیون کامل صورت می پذیرد.

مشتری مداری

با توجه به اعتقاد مدیریت به مشتری مداری، ارائه پشتیبانی فنی و استفاده از کارشناسان و متخصصان فنی جهت حل مشکلات احتمالی مشتریان از خدمات پس از فروش این شرکت به حساب می آید. خوشحال هستیم که با اتکا به خداوند و تلاش و کوشش مستمر توانسته ایم علاوه بر اشتغال زایی از تولید ملی نیز حمایت نماییم بطوریکه محصولات این شرکت در حال حاضر علاوه بر ایران در سایر کشورها نیز دارای جایگاه ویژه ای بوده و مشتریان وفادار خود را دارند.

نوآوری

از ویژگی های منحصر به فرد اين مجموعه اعتقاد به نوآوری همگام با دانش روز دنیا می باشد که بدین منظور ارتباط نزدیکی بین کارشناسان و مدیران این شرکت با اساتید دانشگاهی داخل و خارج از کشور وجود دارد تا محصول مناسب با روش مناسب و برای کاربرد مناسب جهت پاسخ به نیازهای مشتریان گرامی تولید گردد.

TOP